close
تبلیغات در اینترنت
هر آنچه در برنامه 90 گذشت

آخرین ارسال های تالار گفتمان

عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
طرفدار کدام تیم هستید ؟؟؟؟؟ 15 1660 sepahan
جواد نکونام به استقلال پیوست 0 399 javadsajjadian
دنيزلي در آستانه جدايي از سرخ پوشان ، توافق اوليه رويانيان با متسو انجام شد 3 320 mohammad
کریم انصاریفرد سرباز می شود و به یک تیم نظامی می رود!!! 1 383 javadsajjadian
استراليا به المپيک رسيد، ايران به حسرت 0 296 javadsajjadian
ای بی غیرت 0 386 hossein
آتلتیکو مادرید قهرمان لیگ اروپا شد 0 296 javadsajjadian
قهرمانی رئال مادرید در زمین بیلبائو 1 341 09176024842
برد شیرین استقلال ایران برابر الریان قطر 1 343 09176024842
شکست پرسپولیس برابر الهلال + تحلیل 1 355 09176024842

هر آنچه در برنامه 90 گذشت

قانون سوم نيوتن هم مشکلات داوري را حل نکرد


برنامه نود دوشنبه شب 23 بهمن ماه 1391 از ساعت 22:40 به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.


سوال نظرسنجي پيامکي برنامه درخصوص بهترين بازيکن تيم ملي در بازي با لبنان بود.
در ابتداي برنامه نکات و نتايج هفته بيست و ...


پنجم ليگ برتر به نمايش در آمد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، حاشيه هاي قبل از بازي استقلال و راه آهن و اظهارات قلعه نويي عليه فردوسي پور باعث شد مجري برنامه نود در برنامه اين هفته به بررسي اين موضوع بپردازد.

تماشاگران استقلالي در حرکتي خود جوش در حين برگزاري بازي استقلال و راه آهن عليه فردوسي پور شعار دادند. استقلالي ها شعار مي دادند: عادل دلاله - دشمن استقلاله!

فتح اله زاده در ارتباطي تلفني با برنامه در خصوص اتفاقات پيش آمده عليه فردوسي پور گفت: براي اولين بار ناراحت هستيد ببين من چي مي کشم، من از طرف هواداران از شما عذر مي خواهم.
فتح اله زاده در ادامه خطاب به فردوسي پور گفت: در انتقادات من صبورم و تنها يک بار با شما درگيري لفظي داشتم. شرايط براي صحبت کردن سخت است.در بازي با راه آهن که تيمي قدرتمند است چند بازيکن ملي پوش را کنار گذاشتيم فقط به خاطر تيم ملي؛ الان هم شرايط سختي داريم و بايد در آسيا بازي کنيم.

مديرعامل استقلال خاطرنشان کرد: با ليدرها صحبت کرديم و از اين اتفاقات ناراحت هستم. شما بايد به ما کمک کنيد.در اين مدت با همه درگير شدم و از شما توقعم اين است که بعضي چيزها را نديد بگيريد و با توجه به اينکه در جام باشگاه ها بازي داريم توقع حمايت از شما و ساير رسانه ها را داريم.قلعه نويي به شما احترام مي گذارد اما فشار بر روي او بسيار زياد است و همه بايد به ما کمک کنند و باز هم از شما عذرخواهي مي کنم.اگر ما يک مربي خارجي را دوست داريم اشکالي ندارد اما نبايد به ناحق به قلعه نويي بتازيم.

فردوسي پور نيز در جواب فتح اله زاده گفت: من از کجا مي دانستم اين اتفاقات در جريان بازي دوستانه استقلال و پيکان مي افتد ولي اگر چنين اتفاقي براي هر کسي حتي يحيي گل محمدي بيافتد آنرا بازتاب مي دهيم.ابراهيم ميرزابيگي پيشکسوت داوري فوتبال کشورمان، کارشناس مسائل داوري برنامه نود بود.
علي دايي در خصوص اظهارات ميرزابيگي که عنوان کرده بود " برخي از مربيان از داوران طلبکار هستند" گفت: برخورد داوران در زمين را ببينيد آنها طلبکار تر از ما هستند. من از شما سوال دارم، چگونه است که شما در جريان بازي ما مقابل استقلال عنوان مي کنيد "زارعي روي بازيکن استقلال خطا مي کند" اما حرکت بازيکن استقلال روي محمد نوري در بازي پرسپوليس و استقلال خطا نبود؟ مگر قانون يکي نيست؟ نمي شود که هرگونه که خودمان خواستيم قانون را تفسير کنيم. ابتدا به جمع بندي برسيد بعد نظر بدهد.

دايي در ادامه گفت: چرا غلامپور اخطار گرفت؟ چه اتفاقي افتاد که داور روي ساموئل خطا گرفت و غلامپور اخراج شد؟ حرکت عمران زاده کارت قرمز مستقيم داشت ولي به آنها کارت نمي داد، اگر داور در ابتداي بازي به صادقي کارت مي داد ديگر اين بازيکن تا آخر بازي احتياط مي کرد اما به فرهاد مجيدي بي مورد کارت داد. نمي دانم نيوتن چگونه اين برآيند نيروها را تفسير کرده که يکجا نيروي بيش از اندازه مي شود ولي يکجا نيرو کمتر است!

ابراهيم ميرزابيگي در پاسخ به صحبتهاي دايي گفت: من نگفتم مربيان از بازيکنان طلبکار هستند يا بلعکس اتفاقا داوران ما قشر بسيار شريف و محترمي هستند و بايد به آنها احترام گذاشت.

دايي: همه مي گويند داور اشتباه آشکار نکرد، اما داور خيلي راحت مي تواند با سوت هاي اشتباهي که مي زند جريان بازي را عوض کند. اگر قانون است بايد همه جا يکسان باشد شايد سليقه داوران متفاوت باشد اما قانون در همه جا يکي است.

فردوسي پور: اگر همين صحنه روي بازيکن شما و در محوطه جريمه استقلال اتفاق مي افتاد نمي گفتيد پنالتي است؟

دايي: خداوکيلي نه! ترکي در بازي ما با نفت تهران به راحتي بازيکن ما را با دو کارت زرد جريمه و اخراج کرد اما در بازي با استقلال به خطاهاي بازيکنان استقلال کارت نمي داد.

فردوسي پور: پس از بازي شما مقابل استقلال محمدي در تمرين تيم شرکت نکرده و گويا شما وي را حضور در تمرينات منع کرديد.

دايي: اگر قرار است کسي به تمرين نيايد بايد با خود من هماهنگ کند محمدي در اين فصل چند بار اين کار را کرده و از خود من اجازه گرفته اما بعد از بازي با استقلال اين کار را نکرد و حتي مي توانست از طريق اس ام اس به من اعلام کند که در تمرين حضور نمي يابد.

فردوسي پور: در مراسم گلريزان فدراسيون زورخانه اي که روز سه شنبه برگزار شد پس از حضور رويانيان در مراسم آنجا را ترک کرديد.

دايي: به دعوت فدراسيون زورخانه اي رفتم؛ رويانيان که به آنجا آمد به دليل اينکه زورخانه جاي پهلوانان و مردان است من از آنجا آمدم بيرون، من هيچگاه با کساني که بخواهند آبروي من را ببرند رابطه اي برقرار نمي کنم.

ماجدي سرپرست تيم استقلال نيز در پاسخ به صحبتهاي دايي گفت: ساموئل بعد از دريبل زدن چند بازيکن صاحب توپ بود و مي توانست با يک پاس تيم را در موقعيت گل قرار دهد. اکنون اين برنامه و اعتراض ها به داوران از طرف سرپرستان هجمه اي است که عليه تيم استقلال ايجاد شده است.عليرضا جهانبخش مهاجم تيم داماش گيلان مهمان ويژه برنامه نود بود.
وي در خصوص مسائل تيم ملي جونان در زمان حضور اکبر محمدي و وضعيت تيم داماش در حال حاضر با فردوسي پور گفتگو کرد.

در ادامه برنامه آيتمي پخش شد که در آن فرانکو باره سي کاپيتان پيشين تيم آث ميلان ايتاليا که مهمان ويژه شهرآورد پايتخت بود در خصوص دوران بازي خود و همچنين پيرامون ليونل مسي مسائلي را مطرح کرد.
حسين جباري زاده در خصوص جايگزيني مظلومي و کنار گذاشتن ميثاقيان از تيم آلومينيوم هرمزگان گفت: اين تصميم هيات مديره بود؛ من احترام خاصي براي آقاي ميثاقيان قائل هستم اما لازم بود که به تيم ما شوک وارد شود. ميثاقيان را به باشگاه دعوت کرديم و با وي صحبت کريم وي نيز قبول دارد که فوتبال حرفه اي است و پذيرفت که از تيم جدا شود. ما از زحمات زيادي که ميثاقيان براي تيم ما کشيد تشکر مي کنم به ويژه اين که وي تيم ما را به ليگ برتر آورد.
ميثاقيان نيز درخصوص کنار گذاشته شدنش از تيم آلومينيوم گفت: آقاي فردوسي پور شما از همه تعريف مي کنيد اما از من تعريف نمي کنيد! من چون آدم صادقي هستم همه مرا دوست دارند. با تمامي مشکلات تيم آلومينيوم را پس از 50 سال به ليگ برتر آورديم ؛ من با تنها مديري که دوست هستم جباري زاده است. در ابتداي فصل گفتم که اين تيم سيزدهم يا چهاردهم مي شود هنوز هشت هفته مانده و من هم معروف هستم که در هشت هفته پاياني تيم هايم نتيجه مي گيرد اما متاسفانه مجبورم کردند از تيم آلومينيوم جدا شوم.

ميثاقيان در ادامه گفت: الان هوا خوب شده، در هواي بالاي 50 درجه من در آنجا بودم اما اکنون هرکسي به بندر بيايد در اين هواي خوب و جاي خوش آب و هوا لپش گل مي اندازد! کاري که من در اينجا کردم گوارديولا نمي توانست انجام دهد. تيم هاي اينچنيني هميشه در اين مکان از جدول قرار دارند. البته مدير عامل اصرار ماندن به من داشت اما از بيرون کساني که دوست نداشتند من در بندر بمانم کاري کردند که من اخراج شوم.

ميثاقيان: من بايد با يک باخت بروم؟ اين مربي اي که مي آيد اگر تيم اوت شود مي گويد تيم را من نبستم. پرسپوليس با اين همه هزينه با تيم ما 5 امتياز اختلاف دارد. البته از شانس ما امسال 5 تيم سقوط مي کند.

فردوسي پور: شايد اين شوک جواب بدهد و تيم بماند.

ميثاقيان: اميدوارم که اين اتفاق بيافتد و قطعا اينگونه است و تيم آلومينيوم در ليگ برتر باقي مي ماند.

فردوسي پور: گفتيد اگر تيم بيافتد شما خود را به خليج فارس مي اندازيد تا کوسه ها شما را بخورند.

ميثاقيان: من که نيستم که تيم بيافتد، الان هم تيم در منطقه امن قرار دارد. شايد کوسه ها با اين بازيکنان گران قيمت نظير ميداوودي و ايمون زايد کار داشته باشند.

فردوسي پور: خدادا افشاريان هم که مسادلي را در خصوص ارتباط عسگري با يکي از اعضاي هيات مديره تيم شما مطرح کرده بود.

ميثاقيان: به خاطر حرف آقاي افشاريان تمام داوران بر عليه ما شده اند. در صورتيکه دوستي عسگري با يکي از اعضاي هيات مديره ربطي به تيم ما ندارد.

عابديني در خصوص محروميت تماشاگران تيم داماش توسط کميته انضباطي گفت: ما مورد لطف خاص کميته انضباطي هستيم. محمدي همين کاري که با راه آهن کرد قبلا در تيم ما هم همين کار را کرد و کميته انضباطي حق را به او داد. هر حکمي که به ضرر داماش باشد را صادر مي کنند. در بازي با ملوان در حاليکه داور جو ورزشگاه را به هم زد تماشاگران ما را که در بازي خارج از خانه مورد اهانت قرار گرفتند جريمه کرده است.

فردوسي پور: اين دفعه که ديگر در ورزشگاه را باز نمي کنيد که تماشاگران بيايند؟

عابديني: نه، ما به اينگونه محروميت ها عادت داريم.

فردوسي پور: رابطه شما با درخشان حسنه شده است؟

عابديني: من هميشه رابطه ام با درخشان حسنه بوده است. تيم ما در زماني که دو دفاع در سمت چپ و راست بازي مي کردند تمام بازي ها را باخت اما اکنون با ترميم اين نقطه دو بازي را برديم. درخشان مدتي تحت فشار بود که خوشبختانه از اين فشار خارج شده است.در ادامه برنامه آيتمي پخش شد که در آن محمدعلي ابوطالب پيشکسوت فوتبال کشورمان در بيمارستان بستري بود و تحت درمان قرار داشت.

همسر ابوطالب اظهار داشت: در اين مدت که همسرم در بيمارستان بستري بود بسياري از اهالي فوتبال و مديران فدراسيون و پيشکسوتان به ملاقات وي آمده اند و ار تمامي آنها تشکر مي کنم.

ابوطالب در صحبتهاي خود اعلام کرد: بسياري از مربيان و بازيکنان کنوني نظير قلعه نويي، مهدوي کيا، سپهر حيدري و بسياري ديگر را به فوتبال معرفي کرده است.


در بخشي ديگر از برنامه گزارشي پخش شد که در آن هدايتي و آيت اله زاده بر سر هزينه هاي پرداخت شده در تيم گهر اختلاف داشتند.

آيت اله زاده: 660 ميليون به حساب من واريز شده و 900 ميليون به امين اموال قوه قضائيه رسيد دادم.

قرايي: هدايتي 1 ميليارد و 550 دادند و اسناد آن موجود است . آيت اله زاده از چه کسي حکم گرفته است؟ او بايد رسيد را به هدايتي تحويل مي داد اما برگه هايي دادند که نه سربرگ دارد و نه بستانکار و بدهکار آن مشخص است. از آيت اله زاده خواستيم بيايد در جلسه اي اين اختلاف را حل کنيم. طلبکاران به ما مراجعه مي کنند و از ما پول مي خواهند در صورتيکه در رسيدهايي که به ما دادند نشان مي دهد به آنها پول پرداخت شده است.

آيت اله زاده: من نمي دانم اين ها را از کجا آورده اند اگر اين اسناد را من امضا کرده ام بياورند تا مشخص شود. اگر اسنادي که به دادستاني داديم و امضا دارد مال من نيست.

قرايي: من مراجعه کرده ام به دفتر دادستاني و 40 ميليون تومان هزينه دفتر و اياب و ذهاب شده است.

آيت اله زاده: تمامي اين هزينه ها 22 ميليون تومان است و با هدايتي هماهنگ شده است.اعلام اسامي تيم ارتش ايران و حضور اسامي نظير رضا عنايتي و داود حقي با واکنش جالب فردوسي پور همراه بود. مجري برنامه نود اظهار کرد" واقعا جاي تعجب دارد بازيکني نظير عنايتي با اين سن در تيم ارتش ايران باشد؛ او احتمالا الان به درجه سرهنگي رسيده است!"باز هم انتخابات هيئت ها با حاشيه همراه بود. اين بار انتخابات هيئت فوتبال مازندران با خروج نماينده اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران از جلسه همراه بود.

نماينده اداراه ورزش و جوانان استان مازندران معتقد بود بهروان بازنشسته است و براي شرکت در انتخابات منع قانوني دارد.
اين در حالي بود که کفاشيان و بهروان که در اين انتخابات با حداکثر آرا بار ديگر به عنوان رئيس هيئت فوتبال مازندران انتخاب شده بود بر قانوني بودن اين انتخابات تاکيد داشتند.هادي عقيلي در خصوص ترک ناگهاني اردوي تيم ملي پيش از بازي با لبنان گفت: من بدون اجازه نرفتم و مربي تيم کاملا اطلاع داشتند و براي اينکه دليل آنرا بگويم تلفني نمي توانم جواب بدهم و در يک برنامه اين را پاسخ مي دهم. من در گذشته ثابت کردم که پيراهن تيم ملي براي من مقدس است ولي در اين چند روز مطالب بسياري عليه من مطرح شد، شايد تصميم خوبي نگرفتم اما برخي مسائل براي من قابل قبول نبود. در همه جا عنوان شده بود که من بدون اجازه رفتم در حاليکه اينگونه نبود.

عقيلي در ادامه گفت: مطمئنا اين کار من يک پيشينه اي داشته و در خصوص اين موضوع نمي توانم تلفني صحبت کنم زيرا نمي توانم از خودم دفاع کنم؛ اکنون همه مرا متهم مي کنند. اگر از تيم ملي خداحافظي مي کردم يا اينگونه که رفتم در اصل موضوع تفاوتي مي کرد؟ شايد کار خوبي نکردم اما مشکلات زيادي داشتم و در آن زمان با توجه به شرايط اين تصميم را گرفتم.

وي در پايان صحبتهايش گفت: هيچکس از من و رحمتي سوال نکرد که چرا اين کار را کرديم؟برنامه نود در ساعت 2:15 بامداد روز سه شنبه 24 بهمن ماه 1391 به پايان رسيد و در نظر سنجي پيامکي برنامه که حدود 2 و نيم ميليون پيامک به آن ارسال شد نتيجه زير به دست آمد:


امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : هر آنچه در برنامه 90 گذشت , سیدان , شاهین سیدان , پرسپولیس سیدان ,

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


مطالب گذشته

» تبدیل موفقیت آمیز این وبلاگ به وبسایت »» شنبه 17 فروردین 1392
» پيروزي پرگل رئال‌مادريد، بايرن‌مونيخ و منچستر‌ي‌ها »» پنجشنبه 07 آذر 1392
» شاگردان کي‌روش در رتبه اول آسيا قرار گرفتند »» پنجشنبه 07 آذر 1392
» برتري ستارگان ميلان مقابل پرسپوليس »» پنجشنبه 07 آذر 1392
» پيروزي پرگل رئال مادريد در خانه آلمريا »» یکشنبه 03 آذر 1392
» تساوي ميلان با جنوا و شکست ناپولي در خانه »» یکشنبه 03 آذر 1392
» پيروزي قاطع شاگردان ولاسکو برابر ميزبان »» یکشنبه 03 آذر 1392
» تيم‌ملي‌فوتبال ساحلي ايران قهرمان شد »» شنبه 02 آذر 1392
» برتري قاطعانه بارسلونا مقابل ديدگان مسي »» شنبه 02 آذر 1392
» ستقلال-ملوان؛ صدر جدول به چه کسي مي‌رسد؟ »» شنبه 02 آذر 1392