close
تبلیغات در اینترنت
جدول زمانبندي ليگ جهاني واليبال اعلام شد

آخرین ارسال های تالار گفتمان

عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
طرفدار کدام تیم هستید ؟؟؟؟؟ 15 1660 sepahan
جواد نکونام به استقلال پیوست 0 399 javadsajjadian
دنيزلي در آستانه جدايي از سرخ پوشان ، توافق اوليه رويانيان با متسو انجام شد 3 320 mohammad
کریم انصاریفرد سرباز می شود و به یک تیم نظامی می رود!!! 1 383 javadsajjadian
استراليا به المپيک رسيد، ايران به حسرت 0 296 javadsajjadian
ای بی غیرت 0 386 hossein
آتلتیکو مادرید قهرمان لیگ اروپا شد 0 296 javadsajjadian
قهرمانی رئال مادرید در زمین بیلبائو 1 341 09176024842
برد شیرین استقلال ایران برابر الریان قطر 1 343 09176024842
شکست پرسپولیس برابر الهلال + تحلیل 1 355 09176024842

جدول زمانبندي ليگ جهاني واليبال اعلام شد


فدراسيون جهاني واليبال جدول زمانبندي و شهرهاي محل برگزاري مسابقات ليگ جهاني واليبال را اعلام کرد.


مسابقات ليگ جهاني واليبال در سال 2013 با حضور 18 تيم در سه گروه برگزار مي شود. اين مسابقات که به ميزباني کشورهاي مختلف برگزار مي شود از 31 مي (10 خرداد ماه ) آغاز و تا 14 جولاي (23 تيرماه) ادامه دارد.

به گزارش ايسنا،بر اين اساس مسابقات تيم ملي واليبال ايران در ليگ جهاني واليبال به ترتيب با تيم هاي روسيه، آلمان، صربستان، ايتاليا و کوبا خواهد بود.

در گروه A تيم هاي برزيل، لهستان، آمريکا، بلغارستان، آرژانتين، فرانسه، در گروه B تيم هاي روسيه ، ايتاليا، کوبا، صربستان، آلمان ، ايران و در گروه C تيم هاي کانادا، کره جنوبي، فنلاند، هلند، ژاپن ، مصر حضور دارند.

برنامه کامل بازيهاي ليگ جهاني :

31 مي -2 جون (10- 12 خرداد)

گروه C

10 خرداد، ...

ساعت 18:30، شهر هلسينکي، ورزشگاه هلسينکي آيس هال : فنلاند – مصر

10 خرداد، ساعت 20، شهر کبک، ورزشگاه کوليسي پپسي : کانادا- هلند

11 خرداد، ساعت 14: کره جنوبي – ژاپن(مکان برگزاري متعاقبا اعلام مي شود)

11 خرداد، ساعت 18:30، شهر هلسينکي، ورزشگاه هلسينکي آيس هال: فنلاند – مصر

11 خرداد، ساعت 20، شهر کبک، ورزشگاه کوليسي پپسي : کانادا – هلند

12 خرداد، ساعت 14: کره جنوبي – ژاپن(مکان برگزاري متعاقبا اعلام مي شود)

7 – 9 جون (17 -19 خرداد)

گروه A

17 خرداد، ساعت 20:15، شهر ورشو ، ورزشگاه توروار : لهستان – برزيل

17 خرداد ساعت 19، شهر ويچيتا ، ورزشگاه چارلز کوچ آرنا :آمريکا – آرژانتين

17 خرداد ساعت 20:30، شهر مونت بليارد ، ورزشگاه ال اکسون : فرانسه – بلغارستان

18 خرداد ساعت 19، شهر ويچيتا ، ورزشگاه چارلز کوچ آرنا: آمريکا – آرژانتين

19 خرداد ساعت 17، شهر متز، ورزشگاه لس ارنس : فرانسه – بلغارستان

19 خرداد ساعت 20:15، شهر لودز، ورزشگاه اطلس آرنا : لهستان – برزيل

گروه B

17 خرداد ساعت 18، شهر کالينينگراد ، ورزشگاه يانتارني : روسيه – ايران

17 خرداد ساعت 20:30، شهر مودنا ، ورزشگاه پالاکاسا مودنا : ايتاليا – آلمان

17 خرداد ساعت 20:40، شهر هاوانا، ورزشگاه سيدواد دپورتيوا : کوبا – صربستان

18 خرداد ساعت 18، شهر کالينينگراد، ورزشگاه يانتارني: روسيه – ايران

18 خرداد ساعت 20:40، شهر هاوانا، ورزشگاه سيدواد دپورتيوا: کوبا – صربستان

19 خرداد ساعت 18، شهر تورينو ، ورزشگاه پالاروفيني : ايتاليا – آلمان

گروه C

17 خرداد، ساعت 20، شهر ميسيساگاجا ، ورزشگاه هرشي سنتر: کانادا – مصر

18 خرداد، ساعت 14: کره جنوبي – فنلاند(مکان برگزاري متعاقبا اعلام مي شود)

18 خرداد، شهر اپلدورن، ورزشگاه آمني اسپورتزآرنا: هلند – ژاپن

18 خرداد ساعت 20، شهر ميسيساگاجا ، ورزشگاه هرشي سنتر: کانادا – مصر

19 خرداد ساعت 14، کره جنوبي – فنلاند(مکان برگزاري متعاقبا اعلام مي شود)

19 خرداد، ورزشگاه آمني اسپورتزآرنا: هلند – ژاپن

14- 16 جون ( 24 – 26 خرداد)

گروه A

24 خرداد ساعت 19، شهر تولسا ، ورزشگاه تولسا کانونشن سنتر : آمريکا – فرانسه

24 خرداد ساعت 20، شهر ماردل پلاتا، ورزشگاه مالوناس آرجنتينياس: آرژانتين – برزيل

25 خرداد ساعت 19، شهر تولسا ، ورزشگاه تولسا کانونشن سنتر: آمريکا – فرانسه

26 خرداد ساعت 19، شهر ماردل پلاتا، ورزشگاه مالوناس آرجنتينياس : آرژانتين – برزيل

گروهB

24 خرداد ساعت 18، شهر کالنينگراد، ورزشگاه يانتارني : روسيه – صربستان

24 خرداد ساعت 20، شهر تورينو، ورزشگاه پالاروفيني : ايتاليا – کوبا

25 خرداد ساعت 18، شهر کالنينگراد ، ورزشگاه يانتارني: روسيه – صربستان

26 خرداد ساعت 20، شهر فيرنر، ورزشگاه نلسون ماندلا فورم : ايتاليا – کوبا

گروهC

24 خرداد، ساعت 20، شهر ميسيساگاجا ، ورزشگاه هرشي سنتر: کانادا – کره جنوبي

25 خرداد، شهر کوماکي، ورزشگاه پارک آرنا: ژاپن – فنلاند

25 خرداد، ساعت 20، شهر ميسيساگاجا ، ورزشگاه هرشي سنتر: کانادا – کره جنوبي

26 خرداد، شهر کوماکي، ورزشگاه پارک آرنا: ژاپن – فنلاند

21-23 جون (31 خرداد -2 تير)

گروه A

31 خرداد ساعت 20، شهر روئن، ورزشگاه کيندارنا: فرانسه – لهستان

1تير ساعت 20، شهر صوفيه، ورزشگاه آرنا آرميک : بلغارستان – آرژانتين

2تير ساعت 18، شهر تولوس، ورزشگاه پالايش دس اسپورت بروت : فرانسه – لهستان

2تير ساعت 20، شهر صوفيه، ورزشگاه آرنا آرميک: بلغارستان – آرژانتين

گروه B

31 خرداد ساعت 18، شهر سورگوت، ورزشگاه انرجتيک : روسيه – ايتاليا

1 تير ساعت 18، شهر سورگوت، ورزشگاه انرجتيک: روسيه – ايتاليا

1 تير ، شهر برمن، ورزشگاه برمن آرنا : آلمان – کوبا

2 تير ، شهر برمن، ورزشگاه برمن آرنا : آلمان – کوبا

31 خرداد ساعت18، شهر تهران، ورزشگاه 12 هزار نفري آزادي : ايران – صربستان 2 تيرساعت18، شهر تهران، ورزشگاه 12 هزار نفري آزادي : ايران – صربستان

گروه C

1 تير، شهر آپلدورن ، ورزشگاه آمني اسپورترآرنا: هلند- مصر

2 تير، شهر آپلدورن، ورزشگاه آمني اسپورترآرنا : هلند- مصر

28-30 جون (7-9 تير)

گروه A

7تير ساعت 10 صبح، شهر سائوپائولو، ورزشگاه ايبيراپوئرا : برزيل – فرانسه

7 تير ساعت 20:15، شهر بيدگاشچ ، ورزشگاه لوچنيشکا : لهستان – آرژانتين

7 تير ساعت 19:30، شهر رنو، ورزشگاه رنو اونتس سنتر : آمريکا- بلغارستان

8 تير ساعت 10:10، شهر سائوپائولو، ورزشگاه ايبيراپوئرا: برزيل – فرانسه

8 تير ساعت 19:30، شهر رنو، ورزشگاه رنو اونتس سنتر: آمريکا- بلغارستان

9 تير ساعت 20:15، شهر گدنسک ، ورزشگاه ارگو آرنا : لهستان – آرژانتين

گروه B

7تير ساعت 20:30، شهر مودنا، ورزشگاه پالاکاسا مودنا : ايتاليا – ايران

7 تير ساعت 20:40، شهر هاوانا، ورزشگاه سيدواد دپورتيوا : کوبا – روسيه

8 تير ساعت 20، شهر نيس، ورزشگاه اس سي کاير : صربستان – آلمان

8 تير ساعت 20:40، شهر هاوانا، ورزشگاه سيدواد دپورتيوا: کوبا – روسيه

9 تير ساعت 18، شهر ساساري، ورزشگاه پالاسراديميگني : ايتاليا – ايران

9تير ساعت 20، شهر نيس، ورزشگاه اس سي کاير: صربستان – آلمان

گروه C

7تير، ساعت 18:30، شهر تامپر، ورزشگاه تامپر آيس آرنا: فنلاند – کانادا

8تير ، ساعت 14، کره جنوبي – هلند(مکان اين مسابقه متعاقبا اعلام خواهد شد)

8تير، ساعت18:30، شهر تامپر، ورزشگاه تامپر آيس آرنا: فنلاند – کانادا

9تير، ساعت 14، کره جنوبي - هلند(مکان اين مسابقه متعاقبا اعلام خواهد شد)

مصر – ژاپن (زمان و مکان اين مسابقه متعاقبا اعلام خواهد شد)

5-7 جولاي (14 -16 تير)

گروه A

14 تير ساعت 10، شهر برازيليا، ورزشگاه جيناسيو نيلسون نلسون : برزيل – بلغارستان

14 تير ساعت 20:15، شهر کاتويس ، ورزشگاه اسپوديچ : لهستان – آمريکا

14 تير ساعت 20، شهر مندوزا، ورزشگاه توريتو رودريگز : آرژانتين – فرانسه

15 تير ساعت 10:10، شهر برازيليا، ورزشگاه جيناسيو نيلسون نلسون: برزيل – بلغارستان

16 تير ساعت 20:15، شهر وراسلاف ، ورزشگاه سنتنيال هال : لهستان – آمريکا

16 تير ساعت 19، شهر مندوزا، ورزشگاه توريتو رودريگز: آرژانتين – فرانسه

گروه B

14 تير ، شهر فرانکفورت، ورزشگاه فراپورت آرنا : آلمان – روسيه

14 تير ساعت 20:40، شهر هاوانا، ورزشگاه سيدواد دپورتيوا: کوبا – ايران

15 تير ساعت 20، شهر نوي سد ، ورزشگاه وجودينا : صربستان – ايتاليا

15 تير، شهر فرانکفورت، ورزشگاه فراپورت آرنا: آلمان – روسيه

15 تير ساعت 20:40، شهر هاوانا، ورزشگاه سيدواد دپورتيوا: کوبا – ايران

16 تير ساعت 20، شهر نوي سد ، ورزشگاه وجودينا: صربستان – ايتاليا

گروه C

14 تير، ساعت 18:30، شهر تامپر، ورزشگاه تامپر آيس آرنا: فنلاند – هلند

15 تير، شهر اوساکا: ژاپن – کانادا (زمان و مکان برگزاري متعاقبا اعلام مي شود)

15 تير، شهر تامپر، شهر تامپر، ورزشگاه تامپر آيس آرنا: فنلاند – هلند

16 تير، شهر اوساکا: ژاپن – کانادا (زمان و مکان برگزاري متعاقبا اعلام مي شود)

مصر- کره جنوبي (زمان و مکان برگزاري متعاقبا اعلام مي شود)

12-14 جولاي (21 -23 تير)

گروه A

22 تير ساعت 10، شهر ريودوژانيرو، ورزشگاه ماراکانازينو : برزيل – آمريکا

22 تير ساعت 20، شهر وارنا، ورزشگاه پالاس : بلغارستان – لهستان

23 تير ساعت 9:45، شهر ريودوژانيرو، ورزشگاه ماراکانازينو: برزيل – آمريکا

23 تير ساعت 20، شهر وارنا، ورزشگاه پالاس : بلغارستان – لهستان

گروه B

21 تير ساعت18، شهر تهران، ورزشگاه 12 هزار نفري آزادي : ايران – آلمان 23 تيرساعت18، شهر تهران، ورزشگاه 12 هزار نفري آزادي : ايران – آلمان

امتیاز : نتیجه : 3 امتیاز توسط 3 نفر مجموع امتیاز : 3

برچسب ها : جدول زمانبندي ليگ جهاني واليبال اعلام شد , جدول زمانبندي ليگ جهاني , جدول زمانبندي ليگ جهاني واليبال , sdnhk , aiv sdnhk , jivhk , ساعت 18:30، شهر هلسينکي، ورزشگاه هلسينکي آيس هال : فنلاند – مصر 10 خرداد، ساعت 20، شهر کبک، ورزشگاه کوليسي پپسي : کانادا- هلند 11 خرداد، ساعت 14: کره جنوبي – ژاپن(مکان برگزاري متعاقبا اعلام مي شود) 11 خرداد، ساعت 18:30، شهر هلسينکي، ورزشگاه هلسينکي آيس هال: فنلاند – مصر 11 خرداد، ساعت 20، شهر کبک، ورزشگاه کوليسي پپسي : کانادا – هلند 12 خرداد، ساعت 14: کره جنوبي – ژاپن(مکان برگزاري متعاقبا اعلام مي شود) 7 – 9 جون (17 -19 خرداد) گروه A 17 خرداد، ساعت 20:15، شهر ورشو ، ورزشگاه توروار : لهستان – برزيل 17 خرداد ساعت 19، شهر ويچيتا ، ورزشگاه چارلز کوچ آرنا :آمريکا – آرژانتين 17 خرداد ساعت 20:30، شهر مونت بليارد ، ورزشگاه ال اکسون : فرانسه – بلغارستان 18 خرداد ساعت 19، شهر ويچيتا ، ورزشگاه چارلز کوچ آرنا: آمريکا – آرژانتين 19 خرداد ساعت 17، شهر متز، ورزشگاه لس ارنس : فرانسه – بلغارستان 19 خرداد ساعت 20:15، شهر لودز، ورزشگاه اطلس آرنا : لهستان – برزيل گروه B 17 خرداد ساعت 18، شهر کالينينگراد ، ورزشگاه يانتارني : روسيه – ايران 17 خرداد ساعت 20:30، شهر مودنا ، ورزشگاه پالاکاسا مودنا : ايتاليا – آلمان 17 خرداد ساعت 20:40، شهر هاوانا، ورزشگاه سيدواد دپورتيوا : کوبا – صربستان 18 خرداد ساعت 18، شهر کالينينگراد، ورزشگاه يانتارني: روسيه – ايران 18 خرداد ساعت 20:40، شهر هاوانا، ورزشگاه سيدواد دپورتيوا: کوبا – صربستان 19 خرداد ساعت 18، شهر تورينو ، ورزشگاه پالاروفيني : ايتاليا – آلمان گروه C 17 خرداد، ساعت 20، شهر ميسيساگاجا ، ورزشگاه هرشي سنتر: کانادا – مصر 18 خرداد، ساعت 14: کره جنوبي – فنلاند(مکان برگزاري متعاقبا اعلام مي شود) 18 خرداد، شهر اپلدورن، ورزشگاه آمني اسپورتزآرنا: هلند – ژاپن 18 خرداد ساعت 20، شهر ميسيساگاجا ، ورزشگاه هرشي سنتر: کانادا – مصر 19 خرداد ساعت 14، کره جنوبي – فنلاند(مکان برگزاري متعاقبا اعلام مي شود) 19 خرداد، ورزشگاه آمني اسپورتزآرنا: هلند – ژاپن 14- 16 جون ( 24 – 26 خرداد) گروه A 24 خرداد ساعت 19، شهر تولسا ، ورزشگاه تولسا کانونشن سنتر : آمريکا – فرانسه 24 خرداد ساعت 20، شهر ماردل پلاتا، ورزشگاه مالوناس آرجنتينياس: آرژانتين – برزيل 25 خرداد ساعت 19، شهر تولسا ، ورزشگاه تولسا کانونشن سنتر: آمريکا – فرانسه 26 خرداد ساعت 19، شهر ماردل پلاتا، ورزشگاه مالوناس آرجنتينياس : آرژانتين – برزيل گروهB 24 خرداد ساعت 18، شهر کالنينگراد، ورزشگاه يانتارني : روسيه – صربستان 24 خرداد ساعت 20، شهر تورينو، ورزشگاه پالاروفيني : ايتاليا – کوبا 25 خرداد ساعت 18، شهر کالنينگراد ، ورزشگاه يانتارني: روسيه – صربستان 26 خرداد ساعت 20، شهر فيرنر، ورزشگاه نلسون ماندلا فورم : ايتاليا – کوبا گروهC 24 خرداد، ساعت 20، شهر ميسيساگاجا ، ورزشگاه هرشي سنتر: کانادا – کره جنوبي 25 خرداد، شهر کوماکي، ورزشگاه پارک آرنا: ژاپن – فنلاند 25 خرداد، ساعت 20، شهر ميسيساگاجا ، ورزشگاه هرشي سنتر: کانادا – کره جنوبي 26 خرداد، شهر کوماکي، ورزشگاه پارک آرنا: ژاپن – فنلاند 21-23 جون (31 خرداد -2 تير) گروه A 31 خرداد ساعت 20، شهر روئن، ورزشگاه کيندارنا: فرانسه – لهستان 1تير ساعت 20، شهر صوفيه، ورزشگاه آرنا آرميک : بلغارستان – آرژانتين ,

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی



نام ارسال کننده: فربد

سلام

یکی از سریع ترین و راحت ترین روش های افزایش بازدید سایت و وبلاگ تبادل لینک ۳ طرفه هست.
خوشحال میشم که وبلاگتو تو دایرکتوری ما ثبت کنی. www.linkkon.ir
1391/12/20 || 23:31


مطالب گذشته

» تبدیل موفقیت آمیز این وبلاگ به وبسایت »» شنبه 17 فروردین 1392
» پيروزي پرگل رئال‌مادريد، بايرن‌مونيخ و منچستر‌ي‌ها »» پنجشنبه 07 آذر 1392
» شاگردان کي‌روش در رتبه اول آسيا قرار گرفتند »» پنجشنبه 07 آذر 1392
» برتري ستارگان ميلان مقابل پرسپوليس »» پنجشنبه 07 آذر 1392
» پيروزي پرگل رئال مادريد در خانه آلمريا »» یکشنبه 03 آذر 1392
» تساوي ميلان با جنوا و شکست ناپولي در خانه »» یکشنبه 03 آذر 1392
» پيروزي قاطع شاگردان ولاسکو برابر ميزبان »» یکشنبه 03 آذر 1392
» تيم‌ملي‌فوتبال ساحلي ايران قهرمان شد »» شنبه 02 آذر 1392
» برتري قاطعانه بارسلونا مقابل ديدگان مسي »» شنبه 02 آذر 1392
» ستقلال-ملوان؛ صدر جدول به چه کسي مي‌رسد؟ »» شنبه 02 آذر 1392