close
تبلیغات در اینترنت
هرآنچه در برنامه نود گذشت

آخرین ارسال های تالار گفتمان

عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
طرفدار کدام تیم هستید ؟؟؟؟؟ 15 1660 sepahan
جواد نکونام به استقلال پیوست 0 399 javadsajjadian
دنيزلي در آستانه جدايي از سرخ پوشان ، توافق اوليه رويانيان با متسو انجام شد 3 320 mohammad
کریم انصاریفرد سرباز می شود و به یک تیم نظامی می رود!!! 1 383 javadsajjadian
استراليا به المپيک رسيد، ايران به حسرت 0 296 javadsajjadian
ای بی غیرت 0 386 hossein
آتلتیکو مادرید قهرمان لیگ اروپا شد 0 296 javadsajjadian
قهرمانی رئال مادرید در زمین بیلبائو 1 341 09176024842
برد شیرین استقلال ایران برابر الریان قطر 1 343 09176024842
شکست پرسپولیس برابر الهلال + تحلیل 1 355 09176024842

هرآنچه در برنامه نود گذشت


اشکان دژآگه بهترين فوتباليست سال 91


برنامه نود دوشنبه شب بيست و يکم اسفندماه از ساعت 22 و 48 دقيقه به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.


برنامه نود دوشنبه شب بيست و يکم اسفندماه از ساعت 22 و 48 دقيقه به روي آنتن شبکه سوم سيما رفت.

مسابقه پيامکي ديشب برنامه 90 درباره انتخاب بهترين بازيکن سال 91 بود و از بينندگان خواسته شده بود تا از بين اشکان دژآگه، سيدمهدي رحمتي و محرم نويدکيا يکي را به عنوان مرد سال فوتبال انتخاب کنند که در پايان، اشکان دژآگه با کسب 57 درصد آراء به عنوان بهترين فوتباليست سال 91 انتخاب شد.
مسعود مرادي ...


کارشناس مسائل داوري برنامه نود بود.


قبل از پخش بازي ذوب آهن و پرسپوليس در جام حذفي گزارشي از کارخانه ذوب آهن اصفهان و فعاليت کارکنان سخت کوش اين کارخانه در توليد فولاد و در کنار کوره بلند ذوب آهن پخش شد.


نتايج و نکات جام حذفي و هفته بيست و نهم ليگ برتر:


شکري مشاور حقوقي باشگاه پرسپوليس در امور بين الملل در خصوص پرداخت طلب بدهي وينگادا گفت: مبلغ پرداختي ما به وينگادا در حدود 300 هزار دلار است و 63 هزار دلار نيز براي دستيار ايشان بايد پرداخت کنيم و نامه اي که از فيفا به دست ما رسيده است تا تاريخ 15 مارس(25 اسفند) بايد اين پول پرداخت شود. با اعتراضي که به راي اوليه شده بود مبلغ جديد که کمتر از مبلغ اوليه است را بايد به ايشان پرداخت کنيم. ضمن اينکه اين مبلغ با پاداش هايي که بايد پرداخت مي شده است.

دانشجويان آذري زبان هوادار تيم تراکتورسازي تبريز قبل از بازي با استقلال در مقابل دانشگاه صنعتي شريف خود را آماده حضور در ورزشگاه مي کنند.
هواداران تيم استقلال تهران نسبت به حضور هواداران تيم تراکتورسازي در ورزشگاه بيش از ظرفيت ده درصد معترض بودند.

مهدي تاج سرپرست سازمان ليگ برتر با حضور در برنامه نود به تعدادي از سوال ها پاسخ گفت؛ وي در خصوص قانون ميزبان و ميهمان در بازي هاي داخلي گفت: در سال 1380 مصوبه اي تصويب شد که در آن قانون 90 درصد ميزبان و 10 درصد ميهمان رعايت شود و بليت فروشي ها به صوزت الکترونيکي و به باشگاه ها داده شود اما اين کار صورت نگرفت.

تاج در ادامه گفت: قرار است بخشي از ورزشگاه آزادي صندلي هايش شماره دار شود و بليت ها به صورت الکتريکي فروخته شود ما مترصد اين هستيم که دستکاه هايي که خريداري کرديم از گمرگ آزاد شود تا اين کار عملي شود.

وي تصريح کرد: ما بايد کاري کنيم که تماشاگران نيم ساعت قبل از بازي به ورزشگاه بيايند تا با خاطري آسوده در جاي خود مستقر شوند و بدين ترتيب آنها نيز به راحتي فقط بازي را نگاه مي کنند و تيم خود را تشويق مي کنند.

سرپرست سازمان ليگ اضافه کرد: استقبال مي کنم از اينکه بليت فروشي به باشگاه ها واگذار شود اما شرط آن اين است که تيم ها ورزشگاه اختصاصي داشته باشند که اين موضوع جزو الزامات اي اف سي نيز هست. البته اکنون در خصوص ورزشگاه آزادي تلاش مي کنيم که اين کار را براي استقلال و پرسپوليس انجام دهيم.

وي خاطرنشان کرد: پرسپوليسي ها اين موضوع را به ما گفتند و پيشنهادشان را به ما دادند و قرار است روز سه شنبه در جلسه اي که با کاظمي دبير سازمان ليگ داريم اين موضوع را بررسي کنيم. ما برنامه ريزي که مي کنيم متناسب با تمام مکانيزم هاي موجود است و بايد شرايط تمام تيم ها را بررسي کنيم.

پس از پخش بازي تيم هاي استقلال و تراکتورسازي و آراي صادر شده در خصوص محروميت و جريمه بازيکنان دو تيم و تماشاگران تيم استقلال حسن زاده رئيس کميته انضباطي بر قطعي بودن اين راي تاکيد کرد و ماجدي سرپرست تيم استقلال نسبت به اين راي معترض بود.

تاج در خصوص تغيير در برنامه بازي هاي ليگ برتر و جام حذفي گفت: ما براي خود تکليف کرديم که 20 ارديبهشت بازي هاي ليگ و جام حذفي را به پايان برسانيم اما با تغيير بازي تيم ملي مقابل کويت و تعداد زياد بازيکنان استقلال در جام حذفي اين تصميم را گرفتيم. استقلال خواهان برگزاري بازي ليگ در مقابل گهر بود اما اگر اين بازي برگزار مي شد بازي هاي ليگ در موعد مقرر به پايان نمي رسيد و با توجه به بازي هاي دو تيم در ليگ قهرمانان آسيا بهترين تصميم را گرفتيم.

وي تصريح کرد: برنامه هاي پيشنهادي که ما مي دهيم به نوعي است که تمامي تيم ها به ويژه تيم هايي که در ليگ قهرمانان آسيا بازي دارند متضرر نشوند ما تمامي نظرات را مي شنويم اما الزامي براي پذيرش آنها نداريم. انتقادات برخي دوستان به جاست اما ما بايد برخي الزامات را رعايت کنيم ما برنامه هاي پيشنهادي خود را به صورت محرمانه به مديران باشگاه ها مي دهيم و به صورت محرمانه نيز جواب آنها را مي گيريم.

سرپرست سازمان ليگ در ادامه گفت: کي روش براي 28 اسفند تيم ملي را به امارات مي برد و بدين ترتيب بازي هاي آنها را از 27 اسفند به 28 اسفند جا به جا کرديم در حاليکه زمان پرواز تيم ملي ساعت 11 و نيم ظهر بود به تيم ها اعلام کردم مي توانيد به تيم ملي با مسئوليت من بازيکن ندهيد!

در بين صحبتهاي تاج گزارشي از مراسم تشييع جنازه مرحوم نوري خداياري بازيکن تکنيکي و پيشين تيم ملي فوتبال پخش شد.


تاج در خصوص صحبتهاي که روز دوشنبه رهبر انقلاب در جمع ورزشکاران داشتند، گفت: بحثي که رهبر معظم انقلاب امروز بيشتر روي آن تاکيد داشتند اخلاق در ورزش بود. ايشان قهرماني را يک قله دانستند و بر روي اجراي مسائل معنوي و اخلاقي در ورزش تاکيد بسيار زيادي داشتند. وظيفه ما و رسانه ها بايد اين باشد که اين موضوع را فراموش نکنيم و آن را در باشگاه ها و حتي در تمامي ورزش جاري و ساري کنيم.

در ادامه برنامه ميرشاد ماجدي سرپرست تيم استقلال در خصوص آراي صادر شده توسط کميته انضباطي بر عليه تيم استقلال گفت: ما از آراي کميته انضباطي تمکين مي کنيم اما در بازي رفت ما مقابل تراکتورسازي در تبريز همين اتفاقات افتاد ولي هيچ محروميتي براي تيم تراکتورسازي در نظر گرفته نشد ولي با اين محروميت ها فوتبال ما درست نمي شود. من نيازي به تشويق شدن ندارم اما تيم استقلال هم شخصي و هم تيمي محروم شد، ما هميشه در محروميت ها پيشرو هستيم اما در تشويق ها هيچ اتفاقي نمي افتد.

وي تصريح کرد: آرش برهاني يک حرکتي کرده است و کارت قرمز گرفته ولي فکر مي کنم سه جلسه محروميت براي او خيلي زياد باشد. برهاني بازيکن باشخصيتي است و کميته انضباطي بايد اين موضوع را در نظر بگيرد.

قائم مقام باشگاه گهر درود در واکنش به محروميت تماشاگران در بازي استقلال و گهر درود در ارتباطي تلفني با برنامه نود گفت: با اين وضع تيم ما متضرر مي شود زيرا طرفداران ما در اين بازي به استاديوم مي آمدند و اين موضوع به نفع ما بود و حالا که اينگونه است پيشنهاد مي دهم استقلال به لرستان بيايد و در آنجا با ما بازي کند!

ماجدي در پاسخ به صحبتهاي قائم مقام باشگاه گهر گفت: وقتي که افراد غير فوتبالي به فوتبال مي آيند اينگونه صحبتها مطرح مي شود؛ من فکر مي کنم که اين آقا قصد شوخي با ما را دارد!

تاج در خصوص تعداد تيم هاي ليگ برتر در فصل آينده گفت: برخي کارشناسان نقطه نظرات خود را مطرح کردند و با توجه به مسائل اقليمي و شرايط جغرافيايي کشور و رفت و آمد تيم ها و محدوديت هايي که از لحاظ مراسم مذهبي داريم بايد تصميمات مهمي گرفته شود. ما مسابقه هاي بين المللي را نيز داريم و بايد آنها را مد نظر داشته باشيم. اکنون اگر قرار است ليگ در فصل آينده با همان 18 تيم برگزار شود بايد هيئت رئيسه فدراسيون فوتبال اين تصميم را بگيرد.

قنبرزاده مدير عامل باشگاه نفت تهران نيز در خصوص بازي تيمش مقابل استقلال در ليگ برتر و ميزباني در ورزشگاهي غير از آزادي از تيم استقلال گفت: سه دليل اصلي براي اين موضوع ما داريم. زمين اختصاصي ما دستگردي است و ما نيز بر اين موضوع واقفيم که در آنجا نمي توان اين بازي را برگزار کرد اما شرايط تختي به گونه اي است که مي توان اين بازي را در آنجا برگزار کرد؛ ضمن اينکه بدين ترتيب به زمين ورزشگاه آزادي کمتر فشار وارد مي شود.

وي در ادامه تصريح کرد: ما حتي حاضريم 90 درصد از ظرفيت ورزشگاه را به تماشاگران استقلال بدهيم اما اگر شوراي تامين موافق برگزاري اين بازي در ورزشگاه تختي نيست ورزشگاه دوم ما يادگار امام قم است و مي خواهيم اين بازي را در آنجا برگزار کنيم ضمن اينکه اين دو ورزشگاه مورد تائيد اي اف سي نيز است.

تاج در خصوص شرايط ميزباني برخي تيم ها به ويژه تيم هاي تهراني در ليگ برتر گفت: طبق قانون اي اف سي ورزشگاه استاندارد که داراي اسکوبورد، وي آي پي و اتاق دوپينگ و ساير استانداردها باشد بازي بايد در آنجا برگزار شود؛ در تمام دنيا افسر امنيتي همان کاري را مي کند که در کشور ما شوراي تامين انجام مي دهد، من با صحبتهاي قنبرزاده مبني بر برگزاري بازي تيم نفت مقابل استقلال در ورزشگاه تختي موافقم و مهم نيست که ورزشگاه ظرفيت چند تماشاگر را دارد، از فصل آينده تيم هاي راه آهن و نفت مقابل استقلال و پرسپوليس در ورزشگاه تختي برگزار مي شود.

محمود ياوري سرمربي تيم فجرشهيد سپاسي شيراز در ارتباطي تلفني با برنامه نود در خصوص کاهش تعداد تيم هاي ليگ برتري در فصل آينده گفت: اين کار جامعه شناسي نشده است در زمان جام تخت جمشيد با 30 ميليون جمعيت 18 تيم حضور داشتند اما حالا با 80 ميليون جمعيت مي خواهند ليگ را 16 تيمي کنند. اگر تعداد تيم ها بيشتر شود با توجه به علاقه اي که مردم و جوانان به فوتبال دارند از لحاظ فرهنگي نيز به سود کشور است.

مايلي کهن نيز در خصوص کاهش تعداد تيم ها در ليگ برتر گفت: در زمان علي آبادي قرار بود تعداد تيم ها 24 تيم شود، اين کار بايد کارشناسي شود و حتي اگر با 10 تيم کيفيت بازي ها بيشتر شود بايد اين کار را انجام دهيم. تاج که بحث استاندارد هاي اي اف سي را مطرح مي کند چرا بازي هاي فجر در ورزشگاه دستغيب که هيچ امکاناتي ندارد برگزار مي شود؟

فردوسي پور: چون آيت الهي در آنجا هست و از نفوذ خود استفاده مي کند.

تاج در پايان صحبتهايش گفت: اگر با کار کارشناسي بيشتر، مي شود تصميم درستي گرفت من آن را قبول مي کنم ولي محل اين تصميم گيري در سازمان ليگ نيست و بايد هيئت رئيسه فدراسيون فوتبال تصميم نهايي را بگيرد.

مسائل و مشکلات تيم داماش گيلان و اختلاف بين مالک تيم و مديرعامل باشگاه در خصوص سرمربي تيم از ديگر آيتم هاي پخش شده در برنامه نود بود.

برخي هواداران تيم داماش معتقد بودند که عابديني به دليل اينکه در مسائل فني تيم دخالت کند درخشان را برکنار کرده است.

بازهم پرتاب بطري آب در ليگ برتر فوتسال و داستان باجناق ها:


در جريان هفته پاياني رقابت هاي ليگ برتر فوتسال جدال تيم هاي پايين جدولي ارژن شيراز و هلال احمر تبريز براي سقوط نکردن به ليگ دسته اول بود. تيم ميثاق تهران به سرمربيگري خوراکچي به مصاف تيم باجناقش هلال احمر تبريز به سرمربيگري خسروي رفت.

در اين ميان پرتاب شدن چندين بطري آب به زمين توسط تماشاگران براي توقف بازي تيم هاي هلال احمر و ميثاق تهران اين شائبه را براي مسئولين تيم ارژن به وجود آورده بود که پرتاب اين بطري ها براي توقف بازي و آگاه شدن مسئولين تيم هلال احمر از بازي ارژن شيراز بوده است. اما مسئولين تيم هاي ميثاق و هلال احمر اين موضوع را به طور کلي نفي کردند و عوض شدن نتايج در بازي هاي فوتسال را امري طبيعي دانستند.

پس از پخش آيتمي در مورد شائبه تباني در بازي هاي آسياويژن استان اصفهان گزارشي در خصوص نارضايتي بازيکنان تيم فوتبال 7 نفره استان فارس از دعوت نشدن به تبم ملي فوتبال 7 نفره پخش شد. تيم فارس قهرمان فوتبال 7 نفره کشور شده است اما تنها يک بازيکن از اين تيم به تيم ملي دعوت شده است.

برنامه نود در ساعت 2 و 32 دقيقه بامداد سه شنبه 22 اسفند ماه به پايان رسيد.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : سیدان , برنامه نود , پرسپولیس سیدان , فوتباال ایرام ,

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


مطالب گذشته

» تبدیل موفقیت آمیز این وبلاگ به وبسایت »» شنبه 17 فروردین 1392
» پيروزي پرگل رئال‌مادريد، بايرن‌مونيخ و منچستر‌ي‌ها »» پنجشنبه 07 آذر 1392
» شاگردان کي‌روش در رتبه اول آسيا قرار گرفتند »» پنجشنبه 07 آذر 1392
» برتري ستارگان ميلان مقابل پرسپوليس »» پنجشنبه 07 آذر 1392
» پيروزي پرگل رئال مادريد در خانه آلمريا »» یکشنبه 03 آذر 1392
» تساوي ميلان با جنوا و شکست ناپولي در خانه »» یکشنبه 03 آذر 1392
» پيروزي قاطع شاگردان ولاسکو برابر ميزبان »» یکشنبه 03 آذر 1392
» تيم‌ملي‌فوتبال ساحلي ايران قهرمان شد »» شنبه 02 آذر 1392
» برتري قاطعانه بارسلونا مقابل ديدگان مسي »» شنبه 02 آذر 1392
» ستقلال-ملوان؛ صدر جدول به چه کسي مي‌رسد؟ »» شنبه 02 آذر 1392