close
تبلیغات در اینترنت
پیروزی مهرام مقابل پتروشیمی پس از 4 مسابقه

آخرین ارسال های تالار گفتمان

عنوان پاسخ بازديد آخرين ارسال
طرفدار کدام تیم هستید ؟؟؟؟؟ 15 1660 sepahan
جواد نکونام به استقلال پیوست 0 399 javadsajjadian
دنيزلي در آستانه جدايي از سرخ پوشان ، توافق اوليه رويانيان با متسو انجام شد 3 320 mohammad
کریم انصاریفرد سرباز می شود و به یک تیم نظامی می رود!!! 1 383 javadsajjadian
استراليا به المپيک رسيد، ايران به حسرت 0 296 javadsajjadian
ای بی غیرت 0 386 hossein
آتلتیکو مادرید قهرمان لیگ اروپا شد 0 296 javadsajjadian
قهرمانی رئال مادرید در زمین بیلبائو 1 341 09176024842
برد شیرین استقلال ایران برابر الریان قطر 1 343 09176024842
شکست پرسپولیس برابر الهلال + تحلیل 1 355 09176024842

پیروزی مهرام مقابل پتروشیمی پس از 4 مسابقه

فينال ليگ برتر بسکتبال

مهرام در فينال سوم ليگ برتر بسکتبال، پتروشيمي را مغلوب کرد تا قهرمان ليگ در مسابقه‌هاي بعدي مشخص شود.


به نقل از ايسنا، سومين فينال ليگ برتر بسکتبال بين مهرام مدافع عنوان قهرماني و پتروشيمي نايب قهرمان فصل گذشته در حالي در سالن بسکتبال آزادي برگزار شد که پتروشيمي تنها يک برد ديگر نياز داشت تا به روند پنج ساله قهرماني‌هاي مهرام در ليگ برتر ايران پايان دهد اما مدافع عنوان قهرماني با حمايت تماشاگرانش توانست 106 بر 89 به پيروزي برسد و کار را به مسابقه چهارم بکشاند.

کوارتر نخست:

براي مهرام مهدي کامراني، ...

فريد اصلاني، صمد نيکخواه بهرامي، مارکو ميليچ و فرانسيسکو السون به ميدان رفتند و براي پتروشيمي جابر ابراهيم، بهنام يخچالي، ساني بچيروويچ، حامد سهراب نژاد و روزبه ارغوان به ميدان رفتند. مهمان در اين مسابقه حامد آفاق ملي پوش شوت‌زن خود را به دليل آسيب ديدگي در اختيار نداشت اما بازي را بهتر از مهرام آغاز کرد.

پتروشيمي بازهم رو به پرتاب‌هاي پيراموني آورده بود و مهرام نيز در انديشه نفوذ به زير سبد حريفش بود. مهمان 14 بر 10 از مدافع عنوان قهرماني پيش بود که تغيير سيستم حمله بچيروويچ براي دقايقي جواب داد و مهرام فاصله را کاهش داد و 15 بر 14 از مهمانش پيش افتاد.

هر دو تيم در امتياز آوري موفق بودند اما در کارهاي دفاعي عملکرد خوبي نداشتند و دقايق پاياني کوارتر نخست را پاياپاي ادامه مي‌دادند و در نهايت در اين کوارتر 21 بر 21 به کار خود پايان دادند.

کوارتر دوم:

در بين دو کوارتر، مهمد بچيروويچ به شدت با بازيکنانش صحبت مي‌کرد و به آنها مي‌گفت که با دقت بازي کنند چرا که شانس ديگري ندارند. با آغاز کوارتر دوم شاگردان مهران حاتمي با درخشش "ساني بچيروويچ" و "جابر ابراهيم" از مهرام پيش افتادند. خطاهاي "فرانسيسکو السون" هلندي براي مهرام دردسر ساز شده بود و به مهمان فرصت امتيازآوري مي‌داد.

پتروشيمي 36 بر 25 از مدافع عنوان قهرماني پيش بود و مهرامي‌ها سعي داشتند تا با نفوذ صمد نيکخواه بهرامي و مهدي کامراني اين فاصله را جبران کنند اما ناموفق بودند. "بچيروويچ" در کنار زمين آرام و قرار نداشت و از عملکرد بازيکنانش ناراضي بود.

ماهشهري‌ها عملکرد فوق العاده‌اي داشتند و مهرام را در تنگنا گذاشته بودند. "بچيروويچ" از عملکرد بازيکنانش اصلا راضي نبود و حتي در وقت استراحتي که داشت با ناراحتي با بازيکنانش صحبت مي‌کرد. تنها يک دقيقه تا پايان نيمه نخست باقي مانده بود که مهرام 42 بر 39 از مهمانش عقب بود و نمي‌خواست با شکست به رختکن برود.

ثانيه‌هاي پاياني کوارتر دوم با امتيازآوري مهرامي‌ها همراه بود اما در نهايت اين پتروشيمي بود که 24 بر 22 مهرام را شکست داد و نيمه را 45 بر 43 به پيروزي رسيد.

کوارتر سوم:

پتروشيمي نيمه دوم را با امتيازآوري بهنام يخچالي ملي‌پوش جوانش آغاز کرد. سه امتيازي‌هاي پتروشيمي امان مهرام را بريده بود. "ساني بچيروويچ" برابر پدر خود مي‌درخشيد و مي‌خواست تيم پدرش را شکست دهد. پتروشيمي 57 بر 50 از مهرام پيش بود که که نفوذهاي صمد دوباره فاصله را کم کرد اما سه امتيازي‌هاي بهنام يخچالي دوباره نبض بازي را براي پتروشيمي عوض کرد. تنها سه دقيقه به پايان کوارتر سوم باقي مانده بود که ميزبان 60 بر 57 از حريفش عقب بود.

مهرام در نيمه دوم با عملکرد بهتر صمد نيکخواه بهرامي تيم برتر ميدان بود. با اينکه پتروشيمي برتري امتيازي‌اش را حفظ کرده بود اما مهرام در کوارتر سوم نمايش قابل قبولي داشت و اين مساله از عملکرد "بچيروويچ" در کنار زمين نيز مشخص بود.

"ساني بچيروويچ" مهره کليدي پتروشيمي در اين کوارتر چهار خطا شده بود و آرام تر بازي مي‌کرد و حاتمي نيز به همين دليل سيستم بازي‌اش را به نفوذهاي سريع تغيير داد.

تنها يک دقيقه به پايان کوارتر سوم باقي مانده بود که مهرام فاصله را به حداقل رسانده بود و در ادامه مهرام با حرکت زيباي فريد اصلاني گارد رأس ملي پوشش بازي را 62 بر 62 برابر کرد و با امتياز آوري نيکخواه بالاخره از مهمانش پيش افتاد و در نهايت کوارتر سوم را 27 بر 22 به پيروزي رسيد.

کوارتر چهارم:

مهرام در حالي کوارتر چهارم را آغاز کرد که 70 بر 67 از حريفش پيش افتاد و با پرتاب‌هاي سه امتيازي کامراني و حاجيان اين فاصله را بيشتر کرد. مهرام 80 بر 73 از حريفش پيش افتاد و حمله‌هاي خود را ادامه مي داد. مهرام رو به پرتاب‌هاي سه امتيازي آورده بود و مهدي کامراني نيز در اين امر موفق بود.

از طرف ديگر نيز "جابر ابراهيم" نيز در شوت‌هاي خود موفق بود. در ادامه مهران حاتمي در حالي که تيمش از مهرام عقب بود بهنام يخچالي را به جاي "ساني بچيروويچ" به ميدان فرستاد؛ تعويضي که در کنار وقت هاي استراحت او جاي تعجب داشت.

تنها چهار دقيقه به پايان بازي مانده بود و مهرام 88 بر 84 از مهمانش پيش بود. حامد سهراب نژاد بازيکن پست چهار پتروشيمي در ادامه از ناحيه صورت دچار مصدوميت و از زمين خارج شد.

در ادامه بازي پتروشيمي حمله‌اي داشت که در آن روزبه ارغوان با آرنج به صورت "مارکو ميليچ" زد که باعث زخمي شدن او و خونريزي صورت اين بسکتباليست اسلوونيايي شد. "مارکو ميليچ" در اين صحنه بسيار حرفه‌اي عمل کرد و با کمي اعتراض روي نيمکت نشست.

نکته جالب توجه در اين دقايق اضطراب زياد همسر "مهمد بچيروويچ" بود که از يک طرف نگران تيم همسرش بود و در طرف ديگر هم نگران پسرش. او از مهرام حمايت مي‌کرد.

ديگر نکته جالب بازي در دقايق پاياني اين بود که ماهشهري‌ها به گونه‌اي عمل مي‌کردند که گويا تنها "جابر ابراهيم" به دنبال برد است و ديگر بازيکنان پتروشيمي نمي‌خواهند برنده مسابقه شوند.

دقايق پاياني بازي نيز با برتري مهرام همراه بود و بالاخره مدافع عنوان قهرماني پس از چهار شکست پياپي در اين فصل برابر پتروشيمي توانست در فينال سوم حريف خود را 106 بر 89 مغلوب کند.

فينال چهارم فردا در سالن آزادي تهران برگزار مي‌شود.

فينال ليگ برتر به صورت سه از پنج برگزار مي شود.

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0

برچسب ها : مهرام بالاخره پتروشيمي را برد , شسی , سیدان , شهرس یسدان , شسیبلتانم , شهرداری سیدان , شاهین شهر , نتایج بسکتبال , فینال , فینال بسکتبال 91 ,

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


مطالب گذشته

» تبدیل موفقیت آمیز این وبلاگ به وبسایت »» شنبه 17 فروردین 1392
» پيروزي پرگل رئال‌مادريد، بايرن‌مونيخ و منچستر‌ي‌ها »» پنجشنبه 07 آذر 1392
» شاگردان کي‌روش در رتبه اول آسيا قرار گرفتند »» پنجشنبه 07 آذر 1392
» برتري ستارگان ميلان مقابل پرسپوليس »» پنجشنبه 07 آذر 1392
» پيروزي پرگل رئال مادريد در خانه آلمريا »» یکشنبه 03 آذر 1392
» تساوي ميلان با جنوا و شکست ناپولي در خانه »» یکشنبه 03 آذر 1392
» پيروزي قاطع شاگردان ولاسکو برابر ميزبان »» یکشنبه 03 آذر 1392
» تيم‌ملي‌فوتبال ساحلي ايران قهرمان شد »» شنبه 02 آذر 1392
» برتري قاطعانه بارسلونا مقابل ديدگان مسي »» شنبه 02 آذر 1392
» ستقلال-ملوان؛ صدر جدول به چه کسي مي‌رسد؟ »» شنبه 02 آذر 1392